Mobilny Serwis Krawiecki

*****

Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych oraz salonów sprzedaży odzieży męskiej i damskiej, w zakresie korekt krawieckich, dopasowania odzieży pod klienta, naprawy uszkodzeń salonowych, napraw gwarancyjnych itp.

Nasza oferta skierowana jest do firm dla których jakość i termin wykonania usługi jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Wyróżniamy się na tle konkurencji mobilnością i szybkością działania w zakresie wszelkich korekt krawieckich.

Nasze doświadczenie, to ponad 20 lat produkcji ekskluzywnej odzieży damskiej i męskiej pod własną marką oraz krawiectwo miarowe i usługi krawieckie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy i wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Służymy pomocą i fachowym doradztwem dotyczącym wykonania korekty. Zapewniamy wsparcie techniczne w godzinach pracy Państwa salonów, poprzez konsultacje telefoniczne z projektantem i technologiem odzieży firmy Capris. W ramach współpracy, firma Capris może przeszkolić Personel Salonu z prawidłowego przygotowania odzieży do korekty krawieckiej.

Pracujemy między innymi dla firm: Próchnik, Bytom, Lavard, Pako Lorente, PDM-Multibrand, Stokki, Lafayet, Meggi, Esprit Poland i wiele innych zlokalizowanych w Galerii Bałtyckiej, Designer Outlet, C.H Riviera, C.H Metropolia, C.H Klif, C.H Madison, C.H Alfa

Oferujemy krótkie terminy wykonania usługi. Gwarantujemy odbiór i zwrot przeróbek krawieckich przez 6 dni w tygodniu. Każdego dnia w ustalonej porze, odbieramy odzież do korekty i dostarczamy do Państwa Salonu wykonane przeróbki.