O nas…

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji własnych kolekcji odzieży damskiej. Specjalizujemy się również w krawiectwie miarowym, usługach krawieckich oraz miarowym dopasowywaniu garniturów męskich, z należytą dbałością o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań by nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług, w związku z czym podejmujemy się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych poprawek, wymagających gruntownej zmiany w konstrukcji i kroju danego ubioru.

Nad procesem spełniania marzeń o idealnym dopasowaniu Państwa garderoby czuwa nasz wyjątkowy zespół: projektant, technolog odzieży, konstruktor oraz doświadczeni krawcy, którzy wykonują przeróbki z największą starannością i troską o szczegóły. Podczas dokonywania przeróbek szanujemy życzenia Klienta oraz doradzamy jakie zmiany wpłyną korzystnie na ostateczną prezencję.

Nasz pracownia krawiecka w Gdańsku zajmuje się obsługą klientów biznesowych oraz salonów odzieżowych na terenie Trójmiasta. Wykonujemy przeróbki dopasowujące odzież do Klienta, przeszycia modeli oraz pierwowzorów, a także naprawy uszkodzeń salonowych i naprawy gwarancyjne.

Scroll to Top